00:15 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
Otopeni Aeroport |
03:00 | LYK Eforie Nord Eforie Sud Mangalia |
---|
03:15 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
03:40 | Constanța Agigea Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche |
---|
03:45 | Otopeni Aeroport |
---|
04:00 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
Constanța |
04:45 | Ovidiu Constanța |
---|
06:00 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
LYK Eforie Nord Eforie Sud Mangalia |
Electro Tur SRL Constanța |
Saraiu Stejaru Dulgheru Vulturu Runcu Nistorești Pantelimon de Jos Mireasa Târgușor Mihail Kogălniceanu Ovidiu Constanța |
06:06 | Ghindărești Tichilești Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
06:30 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
Kavarna Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna |
06:45 | Otopeni Aeroport |
---|
07:15 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
07:25 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
07:30 | Ghindărești Tichilești Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
07:35 | Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna |
---|
07:45 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
07:50 | Onești Pașcani Piatra Neamț Târgu Neamț Târgu Ocna Moinești Comănești Brăila Miercurea-Ciuc Galați Odorheiu Secuiesc Praid Tecuci Sovata Mărășești Sovata Băi Adjud Târgu-Mureș Turda Bacău Cluj Napoca Aeroport Roman Cluj Napoca Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani Dorohoi Darabani |
---|
08:00 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
Electro Tur SRL Constanța |
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sunny Day Chaika Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sveti Vlas Elenite Sunny Beach Nessebar |
08:15 | Stupina Crucea Gălbiori Mihail Kogălniceanu Constanța |
---|
Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
08:30 | Giurgeni Gura Ialomiței Spiru Haret Viziru Valea Cânepei Albina Brăila Șendreni Independența Liești Tecuci Tișița Pufești Adjud Sascut Răcăciuni N.Balcescu Bacău Filipești Secuieni Roman Săbăoani Bărticești Hanul Ancutei Moțca Cristești Draguseni Vadu Moldovei Spătărești Fălticeni Cumpărătura Suceava |
---|
08:35 | Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna |
---|
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna |
08:40 | 99 Nar Tour srl Slobozia Nouă Ploiești |
---|
99 Nar Tour srl Slobozia |
99 Nar Tour srl Slobozia |
08:45 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
Otopeni Aeroport |
09:00 | Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sunny Day Chaika Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sveti Vlas Elenite Sunny Beach Nessebar |
---|
09:15 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
09:45 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
09:55 | Grup Atyc Crucea Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Ovidiu Mamaia Constanța |
---|
10:00 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
Saraiu Tulcea |
10:02 | Ciobanu |
---|
10:05 | Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna |
---|
10:15 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
10:20 | LYK Viziru Brăila Tecuci Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
Crucea Mihail Kogălniceanu Constanța |
10:30 | Ghindărești Tichilești Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
11:00 | Saraiu Stejaru Dulgheru Vulturu Runcu Nistorești Pantelimon de Jos Mireasa Târgușor Mihail Kogălniceanu Ovidiu Constanța |
---|
11:05 | Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna |
---|
11:15 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
Otopeni Aeroport Băneasa |
Otopeni Aeroport |
12:00 | Electro Tur SRL Constanța |
---|
Saraiu Tulcea |
12:15 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
12:30 | Horia Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
12:45 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
Otopeni Aeroport |
13:00 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
13:05 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna |
13:15 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
13:30 | Stupina Crucea Gălbiori Mihail Kogălniceanu Constanța |
---|
Electro Tur SRL Constanța |
Giurgeni Țăndărei Slobozia Perieți Andrășești Ciochina Căzănești Munteni Buzău Malu Ion Roată Alexeni Manasia Urziceni Albești-Paleologu Ploiești Blejoi Florești Câmpina Comarnic Sinaia Bușteni Predeal Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna |
13:40 | Popas Chirana Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Bertesti De Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Brăila Galați |
---|
14:00 | Saraiu Tulcea |
---|
14:15 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
14:35 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
14:45 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
Otopeni Aeroport |
15:00 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
15:10 | Constanța Agigea Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche |
---|
15:15 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
15:30 | Saraiu Tulcea |
---|
15:36 | Ghindărești Tichilești Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
15:45 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
16:00 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
16:15 | Electro Tur SRL Constanța |
---|
Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
16:30 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
LYK Eforie Nord Eforie Sud Mangalia |
Popas Chirana Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Bertesti De Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Brăila Galați |
Saraiu Stejaru Dulgheru Vulturu Runcu Nistorești Pantelimon de Jos Mireasa Târgușor Mihail Kogălniceanu Ovidiu Constanța |
16:35 | Grup Atyc Giurgeni Țăndărei Bucu Slobozia Andrășești Căzănești Ion Roată Urziceni Jilavele Ciorani Albești-Paleologu Ploiești |
---|
16:45 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
Otopeni Aeroport |
16:55 | Crucea Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Ovidiu Constanța |
---|
17:00 | Saraiu Tulcea |
---|
Ghindărești Tichilești Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
17:15 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
17:20 | LYK Viziru Brăila Tecuci Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
17:25 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Constanța |
Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
17:50 | Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Chaika Sunny Day Sf. Constantin si Elena Varna |
---|
18:00 | Țăndărei Slobozia Drajna Nouă București |
---|
Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
18:15 | Giurgeni Gura Ialomiței Luciu Mihai Bravu Berteștii de Sus Berteștii de Jos Spiru Haret Cuza Vodă Viziru Lanurile Valea Cânepei Albina Lacu Sărat Vărsătura Brăila Galați |
---|
18:20 | Pașcani Piatra Neamț Târgu Neamț Brăila Galați Tecuci Mărășești Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani Dorohoi Darabani |
---|
18:45 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
19:00 | Electro Tur SRL Constanța |
---|
Saraiu Tulcea |
19:15 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
Viziru Brăila Tecuci Tișița Mărășești Adjud Răcăciuni Bacău Roman Târgu Frumos Cotnari Hârlău Frumușica Flămânzi Copălău Botoșani |
19:32 | Ciobanu |
---|
19:45 | Stupina Crucea Gălbiori Dorobanțu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Mihail Kogălniceanu Aeroport Ovidiu Constanța |
---|
20:30 | Saraiu Tulcea |
---|
20:50 | Dorohoi Darabani |
---|
LYK Viziru Brăila Tecuci Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
Brăila Galați Tecuci Adjud Bacău Roman Pașcani Târgu Neamț Fălticeni Suceava Botoșani |
21:45 | Otopeni Aeroport Băneasa |
---|
22:00 | Saraiu Tulcea |
---|
22:15 | Otopeni Aeroport |