00:00 | Fany Brașov Sighișoara Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca |
---|
Otopeni Aeroport |
Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova |
Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova |
00:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
01:05 | Otopeni Aeroport |
---|
01:10 | București |
---|
01:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
01:30 | Otopeni Aeroport |
---|
01:50 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
---|
02:25 | Otopeni Aeroport |
---|
02:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova |
Klagenfurt Villach Udine Veneția Padova Verona Brescia Bergamo Novara Torino Asti Alessandria Casale Monferrato Bologna Forlì Rimini Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Sulmona Celano Avezzano Roma Milano San Remo Rovigo Ferrara Palmanova |
02:55 | Fany Azuga Bușteni Sinaia Comarnic Ploiești București Drajna Nouă Fetești Cernavodă Constanța Mangalia |
---|
03:20 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
---|
03:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
03:30 | Otopeni Aeroport |
---|
03:40 | Bonțida |
---|
03:55 | Otopeni Aeroport |
---|
04:00 | București |
---|
04:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
05:10 | Viena Linz Passau Nürnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-François Reims Paris |
---|
Cluj Napoca |
05:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
05:30 | Otopeni Aeroport |
---|
Otopeni Aeroport |
05:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
05:45 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
05:50 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
---|
06:20 | Azuga Bușteni Sinaia Comarnic Câmpina Florești Blejoi Ploiești Albești-Paleologu Urziceni Manasia Alexeni Ion Roată Malu Munteni Buzău Căzănești Ciochina Andrășești Perieți Slobozia Țăndărei Giurgeni Hârșova Crucea Mihail Kogălniceanu Constanța |
---|
06:25 | Otopeni Aeroport |
---|
06:33 | Transbus Codreanu Sinaia Slobozia Constanța |
---|
07:20 | Cord Sinaia |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
07:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
07:30 | Otopeni Aeroport |
---|
Otopeni Aeroport |
07:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
07:55 | Otopeni Aeroport |
---|
08:32 | Astra Trans Carpatic Brașov |
---|
08:35 | Grup Atyc Brașov |
---|
08:52 | Transbus Codreanu Azuga |
---|
08:55 | Otopeni Aeroport |
---|
09:20 | Cord Sinaia |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
09:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
09:29 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
09:30 | Otopeni Aeroport |
---|
09:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
09:37 | Astra Trans Carpatic Brașov |
---|
10:00 | Salonic Uranopoli (Sfântul Munte Athos) |
---|
10:25 | Otopeni Aeroport |
---|
10:30 | București |
---|
10:37 | Transbus Codreanu Azuga |
---|
11:14 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
11:19 | Astra Trans Carpatic Azuga Bușteni Sinaia Câmpina Ploiești București |
---|
11:20 | Cord Sinaia |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
11:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
11:30 | Olimpia Travel Borș |
---|
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nürnberg Frankfurt Bonn Liège Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool |
Otopeni Aeroport |
11:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
11:55 | Otopeni Aeroport |
---|
12:22 | Transbus Codreanu Azuga |
---|
12:29 | Astra Trans Carpatic Azuga Bușteni Sinaia Câmpina Ploiești București |
---|
12:30 | București |
---|
12:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
12:45 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
Cord Sinaia |
13:14 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
13:25 | Otopeni Aeroport |
---|
13:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
13:30 | Sempre Dritto Tour Contessa Entellina Partanna Taormina Salemi Santa Ninfa Giarre Acireale Campobello di Mazara Castelvetrano Catania Ribera Caltabellotta Lentini Siracusa Sciacca Menfi Avola Lido di Mondello Mazara del Vallo Strasatti Rosolini Modica Marsala Ragusa Marausa Paceco Vittoria Agrigento Caltanissetta Pince Udine Pordenone Mestre Veneția Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalù Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani |
---|
Sempre Dritto Tour Brașov |
Otopeni Aeroport |
13:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
13:37 | Transbus Codreanu Azuga |
---|
13:50 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
---|
14:05 | Grup Atyc Brașov |
---|
14:20 | Cord Sinaia |
---|
14:23 | Transbus Codreanu Brașov |
---|
14:55 | Otopeni Aeroport |
---|
15:14 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
15:15 | Cord Sinaia |
---|
Grup Atyc Azuga Bușteni Sinaia Moroeni Fieni Pucioasa Târgoviște |
15:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
15:30 | BEPS TRAVEL Newbridge Swords Kildare Drogheda Portlaoise Dundalk Roscrea Newry Portadown Dungannon Nenagh Limerick Cookstown Maghera Shannon Antrim Lisburn Belfast Győr Bratislava Malacky Brno Jihlava Humpolec Praga Plzeň Amberg Nürnberg Ansbach Crailsheim Heilbronn Sinsheim Heidelberg Mannheim Kaiserslautern Homburg Saarbrücken Saarlouis Luxembourg Metz Verdun-sur-Meuse Châlons-en-champagne Reims Château-Thierry Paris Dreux Sées Argentan Falaise Caen Bayeux Valognes Cherbourg Wexford Waterford Kilkenny Carlow Naas Dublin |
---|
Otopeni Aeroport |
BEPS TRAVEL Zug Chur Baden Augsburg Günzburg Aarau Lucerne Ulm Oftringen Thun Basel Göppingen Brig Stuttgart Solothurn Visp Sion Delémont Tübingen La Chaux-de-Fonds Martigny-Combe Reutlingen Yverdon-les-Bains Balingen Rottweil Villingen-Schwenningen Tuttlingen Singen Konstanz Győr Viena Sankt Pölten Linz Wels München Memmingen Biberach an der Riß Ravensburg Wangen im Allgäu Lindau Dornbirn Sankt Gallen Wil Winterthur Zürich Biel Berna Neuchâtel Fribourg Montreux Lausanne Geneva |
BEPS TRAVEL Hamar Malmö Vejle Helsingborg Lillehammer Horsens Brande Halmstad Göteborg Herning Uddevalla Holstebro Strömstad Ikast Silkeborg Sarpsborg Fredrikstad Skanderborg Århus Moss Viborg Oslo Drammen Randers Tønsberg Hobro Sandefjord Hadsund Larvik Støvring Porsgrunn Aalborg Tvedestrand Arendal Grimstad Lillesand Søgne Mandal Győr Bratislava Stavanger Malacky Haugesund Bergen Brno Jihlava Humpolec Praga Ústí nad Labem Dresda Leipzig Berlin Rostock Hamburg Neumünster Kiel Rendsburg Schleswig Flensburg Søndenbro Åbenrå Haderslev Kolding Fredericia Odense Slagelse Køge Copenhagen |
BEPS TRAVEL Budapesta |
BEPS TRAVEL Reading Luton Milton Keynes Oxford Bedford Swindon Cambridge Cheltenham Peterborough Hereford Kettering Northampton Coventry Leicester Worcester Birmingham Loughborough Wolverhampton Derby Telford Nottingham Mansfield Stoke on Trent Crewe Chesterfield Manchester Sheffield Warrington Doncaster Bradford Liverpool Wigan Leeds Kingston upon Hull Blackburn York Preston Darlington Blackpool Lancaster Middlesbrough Durham Kendal Penrith Sunderland Carlisle Newcastle upon Tyne Edinburgh Dumfries Glasgow Livingston Kirkcaldy Dunfermline Falkirk Stirling Dunblane Perth Dundee Stonehaven Aberdeen Győr Bratislava Malacky Brno Jihlava Humpolec Praga Chomutov Chemnitz Zwickau Gera Jena Erfurt Eisenach Bad Hersfeld Giesen Dillenburg Siegen Olpe Koln Düren Aachen Liège Namur Charleroi Mons Tournai Kortrijk Lille Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Londra |
15:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
16:12 | Astra Trans Carpatic Brașov |
---|
16:20 | Cord Sinaia |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
16:30 | Otopeni Aeroport |
---|
Otopeni Aeroport |
16:52 | Transbus Codreanu Azuga |
---|
16:55 | Otopeni Aeroport |
---|
17:00 | București |
---|
17:15 | Cord Sinaia |
---|
17:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
17:29 | Transbus Codreanu Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov |
---|
17:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov |
17:50 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
---|
18:00 | Otopeni Aeroport |
---|
18:09 | Astra Trans Carpatic Azuga Bușteni Sinaia Câmpina Ploiești București |
---|
18:10 | Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna |
---|
18:20 | Cord Sinaia |
---|
18:25 | Otopeni Aeroport |
---|
18:45 | Grup Atyc Azuga Bușteni Sinaia Moroeni Fieni Pucioasa Târgoviște |
---|
19:00 | București |
---|
19:19 | Astra Trans Carpatic Azuga Bușteni Sinaia Câmpina Ploiești București |
---|
19:20 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
---|
19:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
19:30 | Otopeni Aeroport |
---|
19:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
21:10 | Morningstar Tour Otopeni Aeroport |
---|
21:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
21:32 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
21:50 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
---|
21:55 | Otopeni Aeroport |
---|
22:00 | Otopeni Aeroport |
---|
23:02 | Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:28 | Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
23:50 | Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |