Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Babadag ➞ Tulcea

06:00
1h 10m
07:10
Augustina
25lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 06:00
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 07:10
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
1h 10m
10:40
Augustina
25lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 09:30
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 10:40
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
1h 10m
12:40
Augustina
25lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 11:30
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 12:40
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
1h 10m
16:10
Augustina
25lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 15:00
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 16:10
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Babadag - Tulcea

  • Care este prețul biletul de autocar de la Babadag la Tulcea?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Babadag la Tulcea este de 25 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Babadag către Tulcea?

    De la Babadag la Tulcea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Trace Trans Corporation, Statie Babadag.

  • Unde oprește în Tulcea autocarul care vine din Babadag?

    Autobuzele din Babadag ajung în Tulcea în stațiile Autogara Conex Trans SRL.

  • Când pleacă autocarul din Babadag către Tulcea?

    Primul autobuz din Babadag pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Babadag către Tulcea?

    Călătoria Babadag-Tulcea cu autocarul, durează între 38min și 2h 10min.