Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cataloi ➞ Tulcea

05:44
20m
06:04
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 05:44
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    VALEA TEILOR-TULCEA
  3. 06:04
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:02
08m
07:10
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:02
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 07:10
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:14
20m
07:34
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:14
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    VALEA TEILOR-TULCEA
  3. 07:34
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:17
14m
07:31
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:17
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    OSTROV-TULCEA
  3. 07:31
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:20
10m
07:30
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:20
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    TELITA-TULCEA
  3. 07:30
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:24
20m
07:44
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:24
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    NIFON-TULCEA
  3. 07:44
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:37
22m
07:59
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:37
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    CARJELARI-TULCEA
  3. 07:59
Durată: 22min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:50
19m
08:09
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:50
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    RAZBOIENI-TULCEA
  3. 08:09
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:37
14m
09:51
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 09:37
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    OSTROV-TULCEA
  3. 09:51
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
10m
10:10
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 10:00
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    TELITA-TULCEA
  3. 10:10
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
19m
10:49
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 10:30
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    TOPOLOG-TULCEA
  3. 10:49
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:32
08m
10:40
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 10:32
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 10:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:32
08m
12:40
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 12:32
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 12:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:50
19m
13:09
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 12:50
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    RAZBOIENI-TULCEA
  3. 13:09
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:14
20m
13:34
Augustina
8lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 13:14
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    VALEA TEILOR-TULCEA
  3. 13:34
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
19m
14:49
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 14:30
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    TOPOLOG-TULCEA
  3. 14:49
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:17
14m
15:31
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 15:17
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    OSTROV-TULCEA
  3. 15:31
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:45
20m
16:05
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 15:45
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    DAENI-TULCEA
  3. 16:05
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:50
10m
16:00
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 15:50
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    TELITA-TULCEA
  3. 16:00
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:02
08m
16:10
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 16:02
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    BABADAG-TULCEA
  3. 16:10
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:29
20m
16:49
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 16:29
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    VALEA TEILOR-TULCEA
  3. 16:49
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:47
22m
17:09
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 16:47
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    CARJELARI-TULCEA
  3. 17:09
Durată: 22min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
19m
17:49
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 17:30
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    RAZBOIENI-TULCEA
  3. 17:49
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:10
10m
19:20
Augustina
8lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 19:10
    Cataloi Statie Cataloi
  2. Microbuz Augustina :
    TELITA-TULCEA
  3. 19:20
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cataloi - Tulcea

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cataloi la Tulcea?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Cataloi la Tulcea este de 8 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cataloi către Tulcea?

    De la Cataloi la Tulcea circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile Statie Cataloi.

  • Unde oprește în Tulcea autocarul care vine din Cataloi?

    Autobuzele din Cataloi ajung în Tulcea în stațiile Autogara Augustina, Autogara Conex Trans SRL.

  • Când pleacă autocarul din Cataloi către Tulcea?

    Primul autobuz din Cataloi pleacă la ora 05:44, iar ultimul pleacă la ora 19:10.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cataloi către Tulcea?

    Călătoria Cataloi-Tulcea cu autocarul, durează între 08min și 22min.