Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Ciucurova ➞ Tulcea

06:44
47m
07:31
Augustina
22lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 06:44
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    OSTROV-TULCEA
  3. 07:31
Durată: 47min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:45
1h 14m
07:59
Augustina
22lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 06:45
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    CARJELARI-TULCEA
  3. 07:59
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:03
1h 06m
08:09
Augustina
22lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:03
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    RAZBOIENI-TULCEA
  3. 08:09
Durată: 1h 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:04
47m
09:51
Augustina
22lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 09:04
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    OSTROV-TULCEA
  3. 09:51
Durată: 47min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:32
1h 17m
10:49
Augustina
22lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 09:32
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    TOPOLOG-TULCEA
  3. 10:49
Durată: 1h 17min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:03
1h 06m
13:09
Augustina
22lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 12:03
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    RAZBOIENI-TULCEA
  3. 13:09
Durată: 1h 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:32
1h 17m
14:49
Augustina
22lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 13:32
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    TOPOLOG-TULCEA
  3. 14:49
Durată: 1h 17min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:44
47m
15:31
Augustina
22lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 14:44
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    OSTROV-TULCEA
  3. 15:31
Durată: 47min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:55
1h 14m
17:09
Augustina
22lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 15:55
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    CARJELARI-TULCEA
  3. 17:09
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:43
1h 06m
17:49
Augustina
22lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 16:43
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. Microbuz Augustina :
    RAZBOIENI-TULCEA
  3. 17:49
Durată: 1h 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Ciucurova - Tulcea

  • Care este prețul biletul de autocar de la Ciucurova la Tulcea?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Ciucurova la Tulcea este de 22 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Ciucurova către Tulcea?

    De la Ciucurova la Tulcea circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ciucurova.

  • Unde oprește în Tulcea autocarul care vine din Ciucurova?

    Autobuzele din Ciucurova ajung în Tulcea în stațiile Autogara Augustina, Autogara Conex Trans SRL.

  • Când pleacă autocarul din Ciucurova către Tulcea?

    Primul autobuz din Ciucurova pleacă la ora 06:44, iar ultimul pleacă la ora 16:43.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Ciucurova către Tulcea?

    Călătoria Ciucurova-Tulcea cu autocarul, durează între 47min și 1h 17min.