Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cosmești ➞ Iași

05:20
3h 46m
09:06
Drof Tur
75lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 05:20
    Cosmești Primarie
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi
  3. 09:06
Durată: 3h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:05
3h 46m
13:51
Drof Tur
75lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 10:05
    Cosmești Primarie
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi
  3. 13:51
Durată: 3h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:50
3h 46m
17:36
Drof Tur
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 13:50
    Cosmești Primarie
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi
  3. 17:36
Durată: 3h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:20
3h 46m
19:06
Drof Tur
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 15:20
    Cosmești Primarie
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi 2
  3. 19:06
Durată: 3h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cosmești - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cosmești la Iași?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Cosmești la Iași este de 75 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cosmești către Iași?

    De la Cosmești la Iași circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Primarie.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Cosmești?

    Autobuzele din Cosmești ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Cosmești către Iași?

    Primul autobuz din Cosmești pleacă la ora 05:20, iar ultimul pleacă la ora 15:20.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cosmești către Iași?

    Călătoria cu autocarul de la Cosmești la Iași, durează 3h 46min.