Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Sascut ➞ Iași

07:00
3h 15m
10:15
Catalin Trans
70lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Catalin Trans

Catalin Trans SRL
  1. 07:00
    Sascut Centru
  2. Microbuz Catalin Trans :
    Focsani - Iasi (06:15)
  3. 10:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:15
2h 45m
11:00
Drof Tur
65lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 08:15
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Sascut - Iasi
  3. 11:00
Durată: 2h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:05
3h 10m
15:15
Irina Trans
70lei
Se pot face rezervări cu minim 10 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Irina Trans

Irina Trans SRL
  1. 12:05
  2. Midibus Irina Trans :
    Focsani - Bacau - Iasi
  3. 15:15
Durată: 3h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
2h 45m
15:45
Irina Trans
70lei
Se pot face rezervări cu minim 10 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Irina Trans

Irina Trans SRL
  1. 13:00
  2. Microbuz Irina Trans :
    Focsani - Bacau - Iasi
  3. 15:45
Durată: 2h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:55
3h 15m
23:10
Catalin Trans
70lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Catalin Trans

Catalin Trans SRL
  1. 19:55
    Sascut Centru
  2. Microbuz Catalin Trans :
    Focsani - Iasi (19:10)
  3. 23:10
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:10
3h 30m
21:40
Cristian Trans
-
Lipsă preț
Vezi detalii
Cursă operată de

Cristian Trans

Cristian Trans SRL
  1. 18:10
    Sascut Centru
  2. Midibus Cristian Trans :
    Focsani - Iasi
  3. 21:40
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Sascut - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Sascut la Iași?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Sascut la Iași este cuprins între 65 și 70 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Sascut către Iași?

    De la Sascut la Iași circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Centru, Statie vulcanizare.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Sascut?

    Autobuzele din Sascut ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Sascut către Iași?

    Primul autobuz din Sascut pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 19:55.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Sascut către Iași?

    Călătoria Sascut-Iași cu autocarul, durează între 2h 45min și 3h 30min.