Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Tișița ➞ Iași

05:15
3h 51m
09:06
Drof Tur
75lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 05:15
    Tișița Statie Tisita
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi
  3. 09:06
Durată: 3h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:30
3h 45m
10:15
Catalin Trans
80lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Catalin Trans

Catalin Trans SRL
  1. 06:30
  2. Microbuz Catalin Trans :
    Focsani - Iasi (06:15)
  3. 10:15
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:30
3h 30m
11:00
Drof Tur
75lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 07:30
    Tișița Statie Tisita
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Sascut - Iasi
  3. 11:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
3h 51m
13:51
Drof Tur
75lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 10:00
    Tișița Statie Tisita
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi
  3. 13:51
Durată: 3h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:45
3h 51m
17:36
Drof Tur
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 13:45
    Tișița Statie Tisita
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi
  3. 17:36
Durată: 3h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:15
3h 51m
19:06
Drof Tur
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 15:15
  2. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Tecuci - Iasi 2
  3. 19:06
Durată: 3h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:24
4h 16m
21:40
Cristian Trans
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Cristian Trans

Cristian Trans SRL
  1. 17:24
    Tișița Statie Tisita
  2. Midibus Cristian Trans :
    Focsani - Iasi
  3. 21:40
Durată: 4h 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:25
3h 45m
23:10
Catalin Trans
80lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Catalin Trans

Catalin Trans SRL
  1. 19:25
  2. Microbuz Catalin Trans :
    Focsani - Iasi (19:10)
  3. 23:10
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Tișița - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Tișița la Iași?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Tișița la Iași este cuprins între 70 și 80 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Tișița către Iași?

    De la Tișița la Iași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Tisita, Benzinaria Lukoil, parcare , sens giratoriu.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Tișița?

    Autobuzele din Tișița ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Tișița către Iași?

    Primul autobuz din Tișița pleacă la ora 05:15, iar ultimul pleacă la ora 19:25.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Tișița către Iași?

    Călătoria Tișița-Iași cu autocarul, durează între 3h 30min și 4h 16min.