Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Tulcea ➞ Babadag

07:10
1h 14m
08:24
Augustina
25lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:10
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 08:24
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
1h 14m
10:44
Augustina
25lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 09:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 10:44
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
1h 14m
13:44
Augustina
25lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 12:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 13:44
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
1h 14m
18:44
Augustina
25lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 17:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 18:44
Durată: 1h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Tulcea - Babadag

  • Care este prețul biletul de autocar de la Tulcea la Babadag?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Tulcea la Babadag este de 25 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Tulcea către Babadag?

    De la Tulcea la Babadag circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Conex Trans SRL.

  • Unde oprește în Babadag autocarul care vine din Tulcea?

    Autobuzele din Tulcea ajung în Babadag în stațiile Trace Trans Corporation, Statie Babadag, Autogara.

  • Când pleacă autocarul din Tulcea către Babadag?

    Primul autobuz din Tulcea pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Babadag?

    Călătoria Tulcea-Babadag cu autocarul, durează între ? și 2h 10min.