Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Tulcea ➞ Iulia

07:10
42m
07:52
Augustina
16lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:10
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 07:52
    Iulia IULIA
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
42m
10:12
Augustina
16lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 09:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 10:12
    Iulia IULIA
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
42m
13:12
Augustina
16lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 12:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 13:12
    Iulia IULIA
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
42m
18:12
Augustina
16lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 17:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 18:12
    Iulia IULIA
Durată: 42min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Tulcea - Iulia

  • Care este prețul biletul de autocar de la Tulcea la Iulia?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Tulcea la Iulia este de 16 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Tulcea către Iulia?

    De la Tulcea la Iulia circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Conex Trans SRL.

  • Unde oprește în Iulia autocarul care vine din Tulcea?

    Autobuzele din Tulcea ajung în Iulia în stațiile IULIA.

  • Când pleacă autocarul din Tulcea către Iulia?

    Primul autobuz din Tulcea pleacă la ora 07:10, iar ultimul pleacă la ora 17:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Iulia?

    Călătoria cu autocarul de la Tulcea la Iulia, durează 42min.