Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Tulcea ➞ Nalbant

06:00
36m
06:36
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 06:00
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-VALEA TEILOR
  3. 06:36
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:10
26m
07:36
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:10
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 07:36
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:40
35m
08:15
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 07:40
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-TOPOLOG
  3. 08:15
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:20
36m
08:56
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 08:20
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-RAZBOIENI
  3. 08:56
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
26m
09:56
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar sâmbătă și duminică

  1. 09:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 09:56
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:50
35m
11:25
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 10:50
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-TOPOLOG
  3. 11:25
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:01
36m
11:37
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 11:01
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-VALEA TEILOR
  3. 11:37
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:05
35m
11:40
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 11:05
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-DAENI
  3. 11:40
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
25m
11:55
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 11:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-OSTROV
  3. 11:55
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
26m
12:56
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 12:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 12:56
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
40m
13:40
Augustina
13lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 13:00
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-CARJELARI
  3. 13:40
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:20
36m
13:56
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 13:20
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-RAZBOIENI
  3. 13:56
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
36m
15:06
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 14:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-VALEA TEILOR
  3. 15:06
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
37m
16:37
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 16:00
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-NIFON
  3. 16:37
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:01
25m
16:26
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 16:01
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-OSTROV
  3. 16:26
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:16
35m
16:51
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 16:16
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-DAENI
  3. 16:51
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
36m
17:06
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL

Circulă doar marți, sâmbătă și duminică

  1. 16:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-VALEA TEILOR
  3. 17:06
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
36m
17:36
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-VALEA TEILOR
  3. 17:36
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:20
40m
18:00
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 17:20
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-CARJELARI
  3. 18:00
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
26m
17:56
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 17:30
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-BABADAG
  3. 17:56
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
36m
18:36
Augustina
13lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Augustina

Augustina SRL
  1. 18:00
  2. Microbuz Augustina :
    TULCEA-RAZBOIENI
  3. 18:36
    Nalbant Statie Nalbant
Durată: 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Tulcea - Nalbant

  • Care este prețul biletul de autocar de la Tulcea la Nalbant?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Tulcea la Nalbant este de 13 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Tulcea către Nalbant?

    De la Tulcea la Nalbant circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Conex Trans SRL.

  • Unde oprește în Nalbant autocarul care vine din Tulcea?

    Autobuzele din Tulcea ajung în Nalbant în stațiile Statie Nalbant.

  • Când pleacă autocarul din Tulcea către Nalbant?

    Primul autobuz din Tulcea pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Nalbant?

    Călătoria Tulcea-Nalbant cu autocarul, durează între 19min și 40min.