Mersul autobuzelor în Iași Aeroport Iasi, Romania

Sosiri în Iasi Aeroport

De la Ora
Chișinău Călărași Strășeni Ungheni 00:45
Bălți Fălești 01:00
București Aeroport Otopeni Ploiești Buzău Râmnicu Sărat Focșani Bacău Roman 03:00
Chișinău 04:15
Bârlad Vaslui 04:24
Roman Miclăușeni Târgu Frumos 07:45
Bălți Fălești 08:10
Roman Miclăușeni Târgu Frumos 08:40
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași 09:45
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun Iași
Iași 09:50
SVS.MD Chișinău 10:05
autobuz.md Drochia Bălți Fălești Sculeni 10:45
Bălți Fălești Sculeni 11:00
Brăila Galați Focșani Adjud Bacău Aeroport Bacău Roman Târgu Frumos Iași 11:15
Chișinău Călărași Strășeni Ungheni 11:30
Sculeni 12:00
Bârlad Vaslui 12:24
Roman Miclăușeni Târgu Frumos 12:55
Chișinău Călărași 13:15
Chișinău Strășeni Călărași 13:20
Bălți Fălești 13:45
Bălți Fălești 14:10
SVS.MD Chișinău 14:40
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași 15:30
Bicaz Straja Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași 15:40
Iași
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun Iași 15:45
Bălți Fălești
SVS.MD Chișinău 15:50
Bălți Fălești 16:10
Brăila Galați Focșani Adjud Bacău Aeroport Bacău Roman Târgu Frumos Iași 16:15
CARDINALLE TRAVEL Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc Onești Bacău Roman Târgu Frumos Iași 16:30
Bârlad Vaslui 17:24
Bălți Fălești 18:15
Brăila Galați Focșani Adjud Bacău Aeroport Bacău Roman Târgu Frumos Iași 18:30
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași 19:30
Cernauti
Iași
Piatra Neamț Turturești Girov Bahna Bălănești Baratca Bozienii de Sus Dulcești Horia Roman Săbăoani Miclăușeni Strunga Târgu Frumos Razboieni Bălțați Sârca Nouă Budăi Podu Iloaiei Lețcani Valea Lupului Iași 21:00
Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Moara Domnească Văleni Solești Popești Miclești Chircești Codăești Șerbești Deleni Coropceni Schitu-Duca Poieni Păun Iași
Iași
Sculeni 21:30
Bălți Fălești 21:55