04:30 | Vaslui Iași |
---|
06:25 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
06:30 | București |
---|
06:37 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
06:50 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui Rediu Pușcași Laza Hârșoveni Ivănești Dragomirești Zăpodia Bacău Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov |
---|
06:55 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
07:07 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
07:25 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
07:37 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
07:42 | Transbus Codreanu Bârlad Ivești Adjud Onești Târgu Secuiesc Hărman Brașov |
---|
07:52 | Elicom Trans Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Popești Miclești Chircești Codăești Coropceni Satu Nou Poiana Schitu-Duca Poieni Bucium Iași |
---|
08:10 | Sempre Dritto Tour Partanna Contessa Entellina Salemi Taormina Giarre Santa Ninfa Campobello di Mazara Acireale Castelvetrano Catania Ribera Lentini Caltabellotta Sciacca Siracusa Avola Menfi Mazara del Vallo Lido di Mondello Rosolini Strasatti Modica Marsala Marausa Ragusa Vittoria Paceco Agrigento Caltanissetta Pince Udine Pordenone Mestre Veneția Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalù Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani |
---|
Sempre Dritto Tour Roman |
08:16 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
08:20 | Viena Dresda Berlin Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmö Helsingborg Ängelholm Halmstad Göteborg Oslo |
---|
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nürnberg Würzburg Frankfurt Koln Aachen Liège Bruxelles Brugge Calais |
Vatra Dornei |
Nickelsdorf Viena Graz |
Dover Maidstone Londra |
08:46 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
08:50 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
09:16 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
09:20 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
09:52 | Elicom Trans Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Popești Miclești Chircești Codăești Coropceni Satu Nou Poiana Schitu-Duca Poieni Bucium Iași |
---|
10:20 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
10:25 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
10:37 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
10:55 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
11:07 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
11:25 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
11:37 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
11:50 | Huși |
---|
12:16 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
12:46 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
12:50 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
13:16 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
13:20 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
13:28 | Transbus Codreanu Oltenești Huși |
---|
13:35 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui Rediu Pușcași Laza Hârșoveni Ivănești Dragomirești Zăpodia Bacău Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov |
---|
13:50 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
14:25 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
14:37 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
14:55 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
15:07 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
15:25 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
15:37 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
16:03 | Elicom Trans Costești Sîrbi Mitoc Strîmtura Banca Simila Bârlad |
---|
16:16 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
16:46 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
16:50 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
17:16 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
17:20 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
Huși |
17:50 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
17:51 | Elicom Trans Costești Sîrbi Mitoc Strîmtura Banca Simila Bârlad |
---|
18:25 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
18:37 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
20:01 | Costești Roșiești Sîrbi Mitoc Strâmtura Mitoc Banca Simila Bârlad |
---|
20:10 | Secuia Băcăoani Muntenii de Jos Vaslui |
---|
20:30 | Huși |
---|
23:30 | Bârlad Tecuci Hanu Conache Șendreni Brăila Luciu Mamaia Constanța Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinești Neptun Jupiter Saturn Mangalia |