Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Bârlad ➞ Băcăoani

08:00
1h 05m
09:05
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 08:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:05
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
1h 05m
09:35
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 08:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:35
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
1h 05m
10:35
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 09:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 10:35
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
1h 05m
13:05
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 12:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 13:05
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
1h 05m
13:35
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 12:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 13:35
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
1h 05m
14:05
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 13:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 14:05
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
1h 05m
17:05
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 16:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 17:05
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
1h 05m
17:35
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 16:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 17:35
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
1h 05m
18:05
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 18:05
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:20
1h 05m
20:25
Autogara Vaslui
15lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 19:20
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 20:25
    Băcăoani Statie Bacaoani
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Bârlad - Băcăoani

  • Care este prețul biletul de autocar de la Bârlad la Băcăoani?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Bârlad la Băcăoani este de 15 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Bârlad către Băcăoani?

    De la Bârlad la Băcăoani circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Demid SRL.

  • Unde oprește în Băcăoani autocarul care vine din Bârlad?

    Autobuzele din Bârlad ajung în Băcăoani în stațiile Statie Bacaoani.

  • Când pleacă autocarul din Bârlad către Băcăoani?

    Primul autobuz din Bârlad pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Bârlad către Băcăoani?

    Călătoria Bârlad-Băcăoani cu autocarul, durează între 42min și 1h 05min.