Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Bârlad ➞ Crasna

07:00
52m
07:52
Elicom Trans
14lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 07:00
  2. 07:06
  3. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  4. 07:52
    Crasna Statie Crasna
Durată: 52min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
50m
08:50
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 08:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 08:50
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
50m
09:20
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 08:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:20
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
52m
09:52
Elicom Trans
14lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 09:00
  2. 09:06
  3. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  4. 09:52
    Crasna Statie Crasna
Durată: 52min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
50m
10:20
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 09:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 10:20
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
50m
12:50
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 12:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 12:50
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
50m
13:20
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 12:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 13:20
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
50m
13:50
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 13:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 13:50
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
50m
16:50
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 16:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 16:50
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
50m
17:20
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 16:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 17:20
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
50m
17:50
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 17:50
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:20
50m
20:10
Autogara Vaslui
14lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 19:20
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 20:10
    Crasna Statie Crasna
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Bârlad - Crasna

  • Care este prețul biletul de autocar de la Bârlad la Crasna?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Bârlad la Crasna este de 14 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Bârlad către Crasna?

    De la Bârlad la Crasna circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Barlad (Autotrans SA), Statie IRB, Autogara Romdan Trans SRL, PECO ROMPETROL, Autogara Demid SRL.

  • Unde oprește în Crasna autocarul care vine din Bârlad?

    Autobuzele din Bârlad ajung în Crasna în stațiile Statie Crasna, Intersectie Corni-Albesti.

  • Când pleacă autocarul din Bârlad către Crasna?

    Primul autobuz din Bârlad pleacă la ora 04:15, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Bârlad către Crasna?

    Călătoria Bârlad-Crasna cu autocarul, durează între 15min și 52min.