Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Bârlad ➞ Muntenii de Jos

08:00
1h 10m
09:10
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 08:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:10
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
1h 10m
09:40
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 08:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 09:40
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
1h 10m
10:40
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 09:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 10:40
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
1h 10m
13:10
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 12:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 13:10
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
1h 10m
13:40
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 12:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 13:40
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
1h 10m
14:10
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 13:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 14:10
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
1h 10m
17:10
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 16:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 17:10
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
1h 10m
17:40
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 16:30
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 17:40
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
1h 10m
18:10
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 18:10
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:20
1h 10m
20:30
Autogara Vaslui
16lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 19:20
  2. Microbuz Autogara Vaslui :
    VS BARLAD ATG - VASLUI ATG
  3. 20:30
    Muntenii de Jos Statie Muntenii de Jos
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Bârlad - Muntenii de Jos

  • Care este prețul biletul de autocar de la Bârlad la Muntenii de Jos?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Bârlad la Muntenii de Jos este de 16 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Bârlad către Muntenii de Jos?

    De la Bârlad la Muntenii de Jos circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Demid SRL.

  • Unde oprește în Muntenii de Jos autocarul care vine din Bârlad?

    Autobuzele din Bârlad ajung în Muntenii de Jos în stațiile Statie Muntenii de Jos.

  • Când pleacă autocarul din Bârlad către Muntenii de Jos?

    Primul autobuz din Bârlad pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Bârlad către Muntenii de Jos?

    Călătoria Bârlad-Muntenii de Jos cu autocarul, durează între 45min și 1h 10min.