Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Călan ➞ Alba Iulia

07:45
1h 21m
09:06
Normandia
32lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 07:45
  2. Autocar Normandia :
    Cj3 - 05:00 -Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 09:06
Durată: 1h 21min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:35
1h 27m
15:02
Normandia
32lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 13:35
  2. Autocar Normandia :
    Cj2 - 10:45 - Targu Jiu-Cluj Napoca
  3. 15:02
Durată: 1h 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:25
1h 28m
17:53
Normandia
32lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL

Circulă doar duminică

  1. 16:25
  2. Autocar Normandia :
    Cj1 - 12:00 - Horezu - Cluj Napoca
  3. 17:53
Durată: 1h 28min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Călan - Alba Iulia

  • Care este prețul biletul de autocar de la Călan la Alba Iulia?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Călan la Alba Iulia este de 32 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Călan către Alba Iulia?

    De la Călan la Alba Iulia circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Crisbus S.A., Sens giratoriu.

  • Unde oprește în Alba Iulia autocarul care vine din Călan?

    Autobuzele din Călan ajung în Alba Iulia în stațiile Autogara Livio Dario SRL, Autogara Autotrans STP Alba.

  • Când pleacă autocarul din Călan către Alba Iulia?

    Primul autobuz din Călan pleacă la ora 04:48, iar ultimul pleacă la ora 16:25.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Călan către Alba Iulia?

    Călătoria Călan-Alba Iulia cu autocarul, durează între 1h 18min și 1h 28min.