Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Constanța ➞ Piatra Neamț

06:30
8h 45m
15:15
Pristyl
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 06:30

  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 14:30
  1. 14:30

  2. Tg4Neamt-R
    Microbuz Pristyl :
    Tg4Neamt-R Transfer Piatra Neamt - Tg. Neamt - Roman
  3. 15:15
    Piatra Neamț Oreon-Statie taxi
Durată: 8h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:20
7h 40m
19:00
Aventin
160lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Aventin

Aventin Trade SRL
  1. 11:20
  2. 3AV
    Microbuz Aventin :
    3AV Constanta - Braila - Piatra Neamt
  3. 19:00
Durată: 7h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
8h 15m
01:15
Pristyl
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 17:00

  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 00:30 +1 zi
  1. 00:30

  2. Tg4Neamt-R
    Microbuz Pristyl :
    Tg4Neamt-R Transfer Piatra Neamt - Tg. Neamt - Roman
  3. 01:15
    Piatra Neamț Oreon-Statie taxi
Durată: 8h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Constanța - Piatra Neamț

  • Cât costă biletul de autocarul Constanța - Piatra Neamț?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Constanța la Piatra Neamț este cuprins între 150 și 160 RON.

  • De unde pleacă autocarul din Constanța către Piatra Neamț?

    De la Constanța la Piatra Neamț circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

  • Unde oprește în Piatra Neamț autocarul care vine din Constanța?

    Autobuzele din Constanța ajung în Piatra Neamț în stațiile Oreon-Statie taxi, Autogara Veche (Euro Travel).

  • Când pleacă autocarul din Constanța către Piatra Neamț?

    Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Piatra Neamț?

    Călătoria Constanța-Piatra Neamț cu autocarul, durează între 7h 40min și 8h 45min.