Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Focșani ➞ Iași Aeroport

07:40
Cursă specială
3h 35m
11:15
Pagebo Trans Junior
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Pagebo Trans Junior

Pagebo Trans Junior SRL
  1. 07:40
  2. Minivan Pagebo Trans Junior :
    Transfer GALATI - Aeroport BACAU - Aeroport IASI
  3. 11:15
    Iași Aeroport Parcare Aeroport Iasi
Durată: 3h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
Cursă specială
3h 45m
16:15
Pagebo Trans Junior
110lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Pagebo Trans Junior

Pagebo Trans Junior SRL
  1. 12:30
  2. Minivan Pagebo Trans Junior :
    Transfer GALATI - Aeroport BACAU - Aeroport IASI
  3. 16:15
    Iași Aeroport Parcare Aeroport Iasi
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:15
Cursă specială
3h 15m
18:30
Metturistik
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Metturistik

  1. 15:15
  2. met 1
    Minivan Metturistik :
    met 1 Braila-Galati-Focsani-Adjud-Bacau(aeroport)-Bacau-Roman-Targu Frumos-Iasi-Iasi(aeroport)
  3. 18:30
    Iași Aeroport Parcare Aeroport Iasi
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Focșani - Iași Aeroport

  • Care este prețul biletul de autocar de la Focșani la Iași Aeroport?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Focșani la Iași Aeroport este de 110 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Focșani către Iași Aeroport?

    De la Focșani la Iași Aeroport circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria SOCAR E85, Gara CFR Focsani.

  • Unde oprește în Iași Aeroport autocarul care vine din Focșani?

    Autobuzele din Focșani ajung în Iași Aeroport în stațiile Parcare Aeroport Iasi.

  • Când pleacă autocarul din Focșani către Iași Aeroport?

    Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 07:40, iar ultimul pleacă la ora 17:05.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Iași Aeroport?

    Călătoria Focșani-Iași Aeroport cu autocarul, durează între 3h 15min și 3h 59min.