Mersul autobuzelor în Aeroport Otopeni Ilfov, Romania

Plecări din Aeroport Otopeni

Ora Către
00:00 STB București
00:01 STB București
00:05 Buzău Ianca Brăila Galați
00:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Cumpăna Palazu Mare Agigea Techirghiol Ovidiu Eforie Nord Lumina Fetești Cernavodă Eforie Sud Năvodari Corbu Medgidia Tuzla Costinești Săcele Constanța 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Chișinău
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Fetești Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Neptun Techirghiol Cumpăna Ovidiu Drajna Jupiter Movilița Poiana Lazu Saturn Topraisar Fetești Agigea Cernavodă Limanu Amzacea Lumina Mamaia Eforie Nord Mamaia Sat Făclia Comana 2 Mai Eforie Sud Mircea Vodă Negru Vodă Vama Veche Năvodari Satu Nou Corbu Tuzla Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Zărnești Sînpetru Stupini Râşnov Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Hărman Cristian Făgăraș Feldioara Săcele Codlea Ghimbav Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Cristian Stupini Sînpetru Tărlungeni Ghimbav Vulcan Codlea Bod Ploiești Râşnov Prejmer Câmpina Vama Buzăului Zărnești Hălchiu Comarnic Hărman Întorsura Buzăului Feldioara Sinaia Lunca Câlnicului Chichiș Bușteni Azuga Coșeni Predeal Chilieni Săcele Sfântu-Gheorghe Bodoc Brașov Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
Palazu Mare Fetești Movilița Cumpăna Agigea Ovidiu Cernavodă Topraisar Techirghiol Lumina Amzacea Satu Nou Năvodari Comana Eforie Nord Chirnogeni Medgidia Eforie Sud Corbu Tuzla Negru Vodă Săcele Castelu Cotu Văii Poarta Albă Costinești 23 August Murfatlar Albești Moșneni Valu lui Traian Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Fetești Techirghiol Cumpăna Mamaia Palazu Mare Movilița Mamaia Sat Ovidiu Agigea Lumina Cernavodă Topraisar Năvodari Eforie Nord Amzacea Mihail Kogălniceanu Ștefan cel Mare Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Valu lui Traian Mangalia Constanța 2 Mai Vama Veche
00:31 STB București
01:00 Buzău Ianca Brăila Galați
STB București
01:01 STB București
01:15 Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Enisala Saraiu Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
01:30 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Palazu Mare Cogealac Movilița Cumpăna Agigea Topraisar Techirghiol Ovidiu Amzacea Comana Lumina Fetești Eforie Nord Cernavodă Eforie Sud Chirnogeni Năvodari Corbu Tuzla Medgidia Negru Vodă Săcele Constanța Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Scornicești Slatina Balș Filiași Craiova Turceni Rovinari
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Fetești Movilița Poiana Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Drajna Ovidiu Cumpăna Neptun Techirghiol Lazu Poiana Jupiter Movilița Agigea Saturn Topraisar Fetești Mamaia Lumina Cernavodă Limanu Amzacea Mamaia Sat 2 Mai Comana Făclia Eforie Nord Vama Veche Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Premier Tour Constanța
STB București
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetești Palazu Mare Cumpăna Cernavodă Agigea Ovidiu Techirghiol Lumina Năvodari Satu Nou Eforie Nord Medgidia Eforie Sud Corbu Tuzla Săcele Castelu Costinești Poarta Albă Murfatlar 23 August Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
01:31 STB București
02:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Cristian Făgăraș Codlea Hărman Poiana Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Feldioara Sînpetru Ghimbav Râşnov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu
STB București
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Cumpăna Techirghiol Palazu Mare Mamaia Lazu Fetești Movilița Ovidiu Mamaia Sat Agigea Topraisar Lumina Năvodari Cernavodă Ștefan cel Mare Amzacea Mihail Kogălniceanu Eforie Nord Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Valu lui Traian Mangalia 2 Mai Constanța Vama Veche
02:01 STB București
02:10 Romfour Romania Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle
02:15 Premier Tour Constanța
02:30 Palazu Mare Cogealac Cumpăna Movilița Agigea Topraisar Amzacea Techirghiol Ovidiu Lumina Eforie Nord Comana Fetești Năvodari Cernavodă Chirnogeni Eforie Sud Medgidia Negru Vodă Tuzla Corbu Costinești Constanța Cotu Văii Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Corbu Techirghiol Ovidiu Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Drajna Neptun Ovidiu Techirghiol Cumpăna Poiana Movilița Jupiter Lazu Topraisar Saturn Agigea Fetești Mamaia Limanu Lumina Amzacea Cernavodă Eforie Nord Comana Mamaia Sat Făclia 2 Mai Eforie Sud Năvodari Negru Vodă Mircea Vodă Vama Veche Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Chișinău
Cristian Vulcan Sînpetru Tărlungeni Ghimbav Bod Râşnov Prejmer Ploiești Codlea Câmpina Hălchiu Vlădeni Zărnești Comarnic Perșani Ozun Hărman Feldioara Sântionlunca Sinaia Șercaia Lunca Câlnicului Bușteni Mândra Chichiș Moacșa Azuga Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brateș Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Brașov Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Cumpăna Fetești Movilița Palazu Mare Agigea Cernavodă Topraisar Ovidiu Lumina Techirghiol Amzacea Eforie Nord Comana Năvodari Satu Nou Chirnogeni Corbu Eforie Sud Medgidia Castelu Tuzla Negru Vodă Săcele Costinești Poarta Albă Cotu Văii Albești 23 August Murfatlar Moșneni Valu lui Traian Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
02:31 STB București
03:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași
STB București
03:01 STB București
03:20 Romfour Romania Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle
03:25 Chișinău
03:30 Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Ovidiu Techirghiol Corbu Poiana Movilița Fetești Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Neptun Drajna Cumpăna Ovidiu Techirghiol Jupiter Movilița Lazu Poiana Topraisar Agigea Saturn Fetești Cernavodă Limanu Mamaia Amzacea Lumina 2 Mai Mamaia Sat Comana Făclia Eforie Nord Negru Vodă Vama Veche Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Sînpetru Râşnov Săcele Zărnești Cristian Stupini Ghimbav Codlea Hărman Sfântu-Gheorghe Poiana Brașov Făgăraș Feldioara Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Premier Tour Constanța
STB București
Feldioara Făgăraș Hărman Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Aeroport Târgu Mureș Predeal Turda Brașov Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
03:31 STB București
03:45 Cumpăna Cogealac Movilița Palazu Mare Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Lumina Eforie Nord Fetești Comana Năvodari Eforie Sud Cernavodă Chirnogeni Negru Vodă Tuzla Corbu Medgidia Săcele Costinești Cotu Văii Constanța Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Sălcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Sînpetru Vulcan Ghimbav Cristian Stupini Tărlungeni Prejmer Codlea Râşnov Ploiești Bod Câmpina Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Vlădeni Feldioara Perșani Comarnic Hărman Întorsura Buzăului Lunca Câlnicului Șercaia Sinaia Chichiș Mândra Bușteni Făgăraș Azuga Coșeni Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Bodoc Brașov Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Palazu Mare Fetești Cumpăna Movilița Topraisar Ovidiu Cernavodă Agigea Techirghiol Lumina Amzacea Năvodari Eforie Nord Satu Nou Comana Medgidia Corbu Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Tuzla Săcele Castelu Cotu Văii Costinești Poarta Albă Murfatlar 23 August Albești Moșneni Valu lui Traian Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
04:00 Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Ianca Plopu Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Strehaia Scornicești Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova Filiași Turceni Rovinari
Buzău Ianca Brăila Galați
Sir Trans Constanța
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
STB București
Palazu Mare Fetești Techirghiol Mamaia Lazu Cumpăna Movilița Mamaia Sat Agigea Ovidiu Lumina Cernavodă Năvodari Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Comana Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă 23 August Murfatlar Mangalia Valu lui Traian 2 Mai Constanța Vama Veche
04:01 STB București
04:15 Drajna Techirghiol Cumpăna Ovidiu Neptun Poiana Movilița Jupiter Lazu Saturn Agigea Topraisar Fetești Cernavodă Mamaia Lumina Amzacea Limanu Mamaia Sat 2 Mai Comana Eforie Nord Făclia Eforie Sud Năvodari Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Premier Tour Constanța
04:30 Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Cahul Cantemir Leova Hîncești Chișinău
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Ovidiu Corbu Techirghiol Fetești Movilița Poiana Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Brăila Galați
Regal Trans Chișinău
STB București
04:31 STB București
05:00 STB București
Antalya
05:01 STB București
05:30 Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava
Codlea Hărman Poiana Brașov Făgăraș Feldioara Sînpetru Sfântu-Gheorghe Săcele Zărnești Cristian Râşnov Stupini Ghimbav Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
STB București
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
05:31 STB București
05:40 Sighișoara Târgu-Mureș Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport
06:00 Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
București
Ghimbav Vulcan Cristian Stupini Râşnov Ploiești Codlea Câmpina Zărnești Hărman Comarnic Ozun Sântionlunca Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Chichiș Moacșa Coșeni Azuga Reci (Ram. Petrom) Brateș Chilieni Predeal Pachia Sfântu-Gheorghe Săcele Brașov Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
06:01 STB București
06:15 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Horia Roman Moțca Târgu Neamț Cristești Fălticeni Suceava Dumbrăveni Vlădeni Baisa Hudum Botoșani
06:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Movilița Cumpăna Palazu Mare Cogealac Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Lumina Eforie Nord Fetești Comana Năvodari Chirnogeni Cernavodă Eforie Sud Tuzla Negru Vodă Corbu Medgidia Săcele Constanța Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Ovidiu Drajna Techirghiol Lazu Neptun Cumpăna Movilița Agigea Jupiter Poiana Fetești Saturn Topraisar Lumina Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Făclia 2 Mai Comana Mamaia Sat Vama Veche Mircea Vodă Năvodari Negru Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
STB București
Cumpăna Movilița Palazu Mare Fetești Cernavodă Agigea Ovidiu Topraisar Lumina Amzacea Techirghiol Năvodari Comana Eforie Nord Satu Nou Medgidia Chirnogeni Eforie Sud Corbu Săcele Castelu Negru Vodă Tuzla Costinești Cotu Văii Poarta Albă 23 August Albești Murfatlar Valu lui Traian Moșneni Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
06:31 STB București
07:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Ovidiu Corbu Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
STB București
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
07:01 STB București
07:30 Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Ghimbav Codlea Hărman Râşnov Poiana Brașov Făgăraș Feldioara Sfântu-Gheorghe Săcele Cristian Sînpetru Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Premier Tour Constanța
STB București
07:31 STB București
08:00 Cumpăna Techirghiol Drajna Lazu Neptun Ovidiu Agigea Jupiter Poiana Movilița Fetești Saturn Topraisar Cernavodă Amzacea Mamaia Lumina Limanu Comana Făclia Mamaia Sat 2 Mai Vama Veche Năvodari Negru Vodă Mircea Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
maSSaro Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
STB București
Standard Transport Systems Comarnic Sînpetru Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
Cumpăna Mamaia Techirghiol Fetești Lazu Palazu Mare Mamaia Sat Movilița Agigea Ovidiu Topraisar Cernavodă Lumina Năvodari Ștefan cel Mare Amzacea Eforie Nord Mihail Kogălniceanu Comana Saligny Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian 2 Mai Constanța Vama Veche
08:01 STB București
08:30 STB București
08:31 STB București
09:00 Chișinău
STB București
09:01 STB București
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Roman Moțca Cristești Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
09:30 Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Techirghiol Lazu Ovidiu Cumpăna Drajna Neptun Agigea Movilița Poiana Jupiter Saturn Fetești Topraisar Amzacea Lumina Mamaia Cernavodă Limanu Făclia 2 Mai Comana Mamaia Sat Vama Veche Negru Vodă Mircea Vodă Năvodari Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Premier Tour Constanța
STB București
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Roman Moțca Cristești Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
09:31 STB București
10:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Cogealac Fetești Cernavodă Medgidia Constanța
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Sălcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
STB București
Standard Transport Systems Comarnic Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Palazu Mare Fetești Movilița Cumpăna Topraisar Agigea Ovidiu Cernavodă Lumina Techirghiol Amzacea Comana Satu Nou Eforie Nord Năvodari Medgidia Eforie Sud Corbu Chirnogeni Tuzla Săcele Negru Vodă Castelu Poarta Albă Costinești Cotu Văii Murfatlar 23 August Albești Valu lui Traian Moșneni Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
10:01 STB București
10:25 Chișinău
10:30 Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cristian Stupini Zărnești Codlea Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Sînpetru Hărman Râşnov Poiana Brașov Săcele Feldioara Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
STB București
Săcele Ghimbav Poiana Brașov Feldioara Făgăraș Hărman Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
10:31 STB București
11:00 Techirghiol Ovidiu Lazu Neptun Drajna Cumpăna Poiana Movilița Agigea Jupiter Saturn Fetești Topraisar Amzacea Cernavodă Limanu Lumina Mamaia Făclia Mamaia Sat 2 Mai Comana Vama Veche Negru Vodă Năvodari Mircea Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Ghimbav Cristian Vulcan Stupini Codlea Râşnov Zărnești Vlădeni Perșani Ozun Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Șercaia Moacșa Chichiș Mândra Făgăraș Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brașov Chilieni Brateș Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Ghimbav Cristian Vulcan Ploiești Codlea Râşnov Zărnești Vlădeni Câmpina Perșani Comarnic Hărman Ozun Sântionlunca Șercaia Lunca Câlnicului Sinaia Moacșa Chichiș Mândra Bușteni Coșeni Făgăraș Azuga Reci (Ram. Petrom) Brateș Predeal Chilieni Pachia Săcele Sfântu-Gheorghe Bodoc Brașov Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Chișinău
Fetești Cernavodă Ștefan cel Mare Saligny Mircea Vodă Satu Nou Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
11:01 STB București
11:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Fetești Poiana Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
maSSaro Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc
STB București
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
11:31 STB București
12:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mega Travel Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Piatra Neamț
STB București
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
12:01 STB București
12:30 Cumpăna Cogealac Movilița Palazu Mare Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Lumina Fetești Comana Cernavodă Năvodari Eforie Sud Chirnogeni Negru Vodă Tuzla Medgidia Corbu Constanța Costinești Săcele Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Cumpăna Neptun Drajna Ovidiu Techirghiol Agigea Movilița Jupiter Poiana Topraisar Fetești Saturn Limanu Lumina Cernavodă Mamaia Amzacea Mamaia Sat Făclia 2 Mai Comana Năvodari Negru Vodă Mircea Vodă Vama Veche Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu
Vulcan Stupini Cristian Râşnov Zărnești Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Brașov Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Stupini Ghimbav Cristian Vulcan Codlea Râşnov Ploiești Zărnești Câmpina Hărman Comarnic Sinaia Lunca Câlnicului Bușteni Chichiș Coșeni Azuga Predeal Chilieni Săcele Sfântu-Gheorghe Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Cumpăna Fetești Movilița Palazu Mare Ovidiu Agigea Cernavodă Topraisar Amzacea Techirghiol Lumina Comana Năvodari Satu Nou Eforie Nord Eforie Sud Chirnogeni Corbu Medgidia Castelu Tuzla Negru Vodă Săcele Cotu Văii Costinești Poarta Albă Albești 23 August Murfatlar Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
12:31 STB București
13:00 Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Poiana Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Chișinău
Hărman Feldioara Râşnov Poiana Brașov Ghimbav Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Sînpetru Făgăraș Codlea Săcele Zărnești Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Premier Tour Constanța
STB București
Chișinău
Lazu Cumpăna Fetești Palazu Mare Techirghiol Mamaia Ovidiu Movilița Mamaia Sat Agigea Năvodari Lumina Topraisar Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian Constanța 2 Mai Vama Veche
13:01 STB București
13:30 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Cumpăna Cogealac Movilița Topraisar Agigea Palazu Mare Techirghiol Amzacea Ovidiu Eforie Nord Lumina Comana Fetești Eforie Sud Chirnogeni Cernavodă Năvodari Corbu Negru Vodă Medgidia Tuzla Costinești Cotu Văii Constanța Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Tărlungeni Stupini Sînpetru Vulcan Ghimbav Cristian Codlea Prejmer Râşnov Bod Zărnești Vlădeni Hălchiu Vama Buzăului Întorsura Buzăului Ozun Feldioara Perșani Hărman Lunca Câlnicului Șercaia Sântionlunca Moacșa Chichiș Mândra Făgăraș Brașov Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Tărlungeni Ghimbav Sînpetru Vulcan Stupini Cristian Ploiești Bod Râşnov Prejmer Codlea Zărnești Vlădeni Câmpina Hălchiu Vama Buzăului Ozun Perșani Comarnic Întorsura Buzăului Hărman Feldioara Șercaia Sinaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Moacșa Mândra Bușteni Chichiș Reci (Ram. Petrom) Azuga Coșeni Făgăraș Chilieni Predeal Brateș Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Covasna Brașov Bodoc Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Fetești Palazu Mare Movilița Cumpăna Agigea Ovidiu Cernavodă Topraisar Techirghiol Lumina Amzacea Comana Năvodari Satu Nou Eforie Nord Corbu Chirnogeni Medgidia Eforie Sud Tuzla Negru Vodă Castelu Săcele Poarta Albă Costinești Cotu Văii Albești 23 August Murfatlar Moșneni Valu lui Traian Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
13:31 STB București
13:45 Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
14:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Ovidiu Neptun Cumpăna Drajna Techirghiol Lazu Movilița Poiana Jupiter Agigea Topraisar Fetești Saturn Mamaia Limanu Cernavodă Amzacea Lumina Făclia 2 Mai Comana Mamaia Sat Eforie Nord Negru Vodă Eforie Sud Năvodari Vama Veche Mircea Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Premier Tour Constanța
STB București
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Aeroport Târgu Mureș Predeal Turda Cluj Napoca Aeroport Brașov Cluj Napoca
14:01 STB București
14:20 Miercurea-Ciuc Gheorgheni Toplița Borsec Tulgheș Grințieș Poiana Largului Borca Broșteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Câmpulung Moldovenesc
14:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Cumpăna Cogealac Movilița Agigea Palazu Mare Topraisar Ovidiu Amzacea Techirghiol Fetești Lumina Comana Eforie Nord Eforie Sud Cernavodă Chirnogeni Năvodari Tuzla Negru Vodă Medgidia Corbu Cotu Văii Săcele Constanța Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Codlea Săcele Sînpetru Hărman Feldioara Râşnov Poiana Brașov Ghimbav Cristian Sfântu-Gheorghe Făgăraș Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu
Cristian Stupini Ghimbav Vulcan Codlea Râşnov Zărnești Ozun Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Moacșa Chichiș Brașov Coșeni Reci (Ram. Petrom) Chilieni Brateș Pachia Sfântu-Gheorghe Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Vulcan Ghimbav Cristian Stupini Ploiești Codlea Râşnov Zărnești Câmpina Comarnic Hărman Ozun Sinaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Moacșa Chichiș Bușteni Coșeni Azuga Reci (Ram. Petrom) Predeal Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Săcele Bodoc Brașov Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Movilița Palazu Mare Cumpăna Fetești Cernavodă Topraisar Agigea Ovidiu Techirghiol Lumina Amzacea Comana Satu Nou Năvodari Eforie Nord Medgidia Chirnogeni Eforie Sud Corbu Săcele Castelu Negru Vodă Tuzla Cotu Văii Poarta Albă Costinești Murfatlar Albești 23 August Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Fetești Lazu Mamaia Cumpăna Techirghiol Palazu Mare Agigea Movilița Ovidiu Mamaia Sat Topraisar Lumina Cernavodă Năvodari Eforie Nord Ștefan cel Mare Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Satu Nou Eforie Sud Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă 23 August Murfatlar Mangalia Valu lui Traian Constanța 2 Mai Vama Veche
14:31 STB București
14:50 Cahul Cantemir Leova Hîncești Chișinău
15:00 Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Neptun Techirghiol Cumpăna Drajna Ovidiu Jupiter Poiana Movilița Lazu Topraisar Fetești Agigea Saturn Limanu Lumina Cernavodă Mamaia Amzacea 2 Mai Eforie Nord Făclia Mamaia Sat Comana Eforie Sud Mircea Vodă Negru Vodă Năvodari Vama Veche Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
maSSaro Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
STB București
15:01 STB București
15:30 Pitești Strehaia Scornicești Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova Filiași Turceni Rovinari
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Buzău Ianca Brăila Galați
Ghimbav Vulcan Tărlungeni Stupini Sînpetru Cristian Codlea Râşnov Bod Prejmer Zărnești Hălchiu Vama Buzăului Vlădeni Întorsura Buzăului Hărman Feldioara Ozun Perșani Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Moacșa Chichiș Mândra Coșeni Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Brașov Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Sînpetru Stupini Cristian Ghimbav Vulcan Tărlungeni Prejmer Râşnov Bod Ploiești Codlea Câmpina Vlădeni Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Feldioara Comarnic Perșani Hărman Întorsura Buzăului Ozun Șercaia Sântionlunca Sinaia Lunca Câlnicului Moacșa Mândra Chichiș Bușteni Coșeni Azuga Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Predeal Brateș Chilieni Săcele Sfântu-Gheorghe Pachia Bodoc Covasna Brașov Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Lazu Cumpăna Fetești Mamaia Palazu Mare Techirghiol Mamaia Sat Ovidiu Movilița Agigea Năvodari Lumina Topraisar Cernavodă Ștefan cel Mare Amzacea Eforie Nord Mihail Kogălniceanu Saligny Comana Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Satu Nou Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Valu lui Traian Mangalia Constanța 2 Mai Vama Veche
15:31 STB București
15:45 Chișinău
16:00 Palazu Mare Cumpăna Agigea Techirghiol Ovidiu Lumina Eforie Nord Fetești Eforie Sud Cernavodă Năvodari Corbu Medgidia Tuzla Săcele Costinești Constanța 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Fetești Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Ghimbav Sfântu-Gheorghe Poiana Brașov Zărnești Făgăraș Râşnov Codlea Săcele Hărman Sînpetru Stupini Feldioara Cristian Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
STB București
Feldioara Făgăraș Hărman Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Palazu Mare Movilița Cumpăna Fetești Agigea Cernavodă Topraisar Ovidiu Techirghiol Lumina Amzacea Comana Năvodari Eforie Nord Satu Nou Medgidia Chirnogeni Corbu Eforie Sud Castelu Tuzla Săcele Negru Vodă Poarta Albă Costinești Cotu Văii Albești Murfatlar 23 August Valu lui Traian Moșneni Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
16:01 STB București
16:15 Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Țăndărei Giurgeni Hârșova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
16:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Buzău Ianca Brăila Galați
Fălești Bălți
Cumpăna Ovidiu Neptun Techirghiol Drajna Jupiter Movilița Lazu Poiana Agigea Fetești Saturn Topraisar Lumina Mamaia Limanu Amzacea Cernavodă Mamaia Sat 2 Mai Comana Făclia Eforie Nord Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Vama Veche Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași
Premier Tour Constanța
STB București
16:31 STB București
17:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Vulcan Cristian Stupini Ghimbav Ploiești Codlea Râşnov Zărnești Câmpina Hărman Comarnic Lunca Câlnicului Sinaia Chichiș Bușteni Coșeni Azuga Chilieni Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Bodoc Brașov Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
București
Fetești Techirghiol Cumpăna Lazu Mamaia Agigea Mamaia Sat Movilița Năvodari Cernavodă Topraisar Amzacea Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Comana Negru Vodă Mircea Vodă Satu Nou Eforie Sud Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă 23 August Murfatlar Valu lui Traian Mangalia 2 Mai Constanța Vama Veche
17:01 STB București
17:30 Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cernauti Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Cumpăna Neptun Techirghiol Drajna Ovidiu Lazu Jupiter Movilița Poiana Fetești Agigea Saturn Topraisar Limanu Amzacea Lumina Cernavodă Mamaia 2 Mai Comana Eforie Nord Făclia Mamaia Sat Eforie Sud Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Negru Vodă Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
maSSaro Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Fălticeni Suceava
Premier Tour Constanța
STB București
17:31 STB București
18:00 Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Sălcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Fetești Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
STB București
18:01 STB București
18:30 Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Palazu Mare Movilița Cumpăna Cogealac Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Fetești Lumina Comana Năvodari Cernavodă Chirnogeni Eforie Sud Corbu Tuzla Negru Vodă Medgidia Constanța Costinești Săcele Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Drajna Neptun Techirghiol Ovidiu Cumpăna Jupiter Movilița Lazu Poiana Agigea Saturn Fetești Topraisar Lumina Limanu Amzacea Mamaia Cernavodă 2 Mai Comana Mamaia Sat Făclia Eforie Nord Mircea Vodă Eforie Sud Vama Veche Negru Vodă Năvodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Cristian Sfântu-Gheorghe Feldioara Râşnov Poiana Brașov Codlea Făgăraș Ghimbav Sînpetru Hărman Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Premier Tour Constanța
STB București
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
Palazu Mare Fetești Movilița Cumpăna Agigea Cernavodă Ovidiu Topraisar Amzacea Lumina Techirghiol Năvodari Satu Nou Comana Eforie Nord Eforie Sud Corbu Medgidia Chirnogeni Negru Vodă Săcele Tuzla Castelu Cotu Văii Poarta Albă Costinești 23 August Albești Murfatlar Moșneni Valu lui Traian Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Techirghiol Lazu Cumpăna Mamaia Fetești Agigea Mamaia Sat Movilița Cernavodă Năvodari Topraisar Ștefan cel Mare Amzacea Eforie Nord Saligny Comana Negru Vodă Mircea Vodă Satu Nou Eforie Sud Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian 2 Mai Constanța Vama Veche
18:31 STB București
19:00 Dorohoi Darabani
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Moțca Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
Chișinău
STB București
19:01 STB București
19:30 Pașcani
Palazu Mare Movilița Cumpăna Cogealac Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Comana Lumina Eforie Nord Fetești Eforie Sud Cernavodă Năvodari Chirnogeni Medgidia Negru Vodă Corbu Tuzla Săcele Constanța Cotu Văii Costinești 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Filiași Strehaia Scornicești Slatina Drobeta-Turnu Severin Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Saraiu Enisala Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cumpăna Drajna Ovidiu Techirghiol Neptun Lazu Poiana Jupiter Movilița Saturn Topraisar Agigea Fetești Limanu Amzacea Lumina Cernavodă Eforie Nord Făclia 2 Mai Comana Eforie Sud Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Negru Vodă Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Cristian Sînpetru Ghimbav Vulcan Tărlungeni Stupini Codlea Râşnov Ploiești Prejmer Bod Vlădeni Vama Buzăului Zărnești Câmpina Hălchiu Hărman Perșani Feldioara Comarnic Ozun Întorsura Buzăului Sinaia Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Moacșa Bușteni Chichiș Mândra Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Coșeni Azuga Chilieni Brateș Predeal Săcele Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Brașov Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Movilița Palazu Mare Cumpăna Fetești Cernavodă Topraisar Agigea Ovidiu Techirghiol Lumina Amzacea Năvodari Satu Nou Eforie Nord Comana Chirnogeni Medgidia Eforie Sud Corbu Tuzla Negru Vodă Castelu Săcele Costinești Cotu Văii Poarta Albă Murfatlar 23 August Albești Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
19:31 STB București
19:45 maSSaro Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
20:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Făgăraș Ghimbav Hărman Cristian Feldioara Săcele Râşnov Poiana Brașov Codlea Sînpetru Sfântu-Gheorghe Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
STB București
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
20:01 STB București
20:15 Fălești Bălți
Fălești Bălți
Bacău Roman Târgu Frumos Iași Iași Aeroport
20:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Fetești Poiana Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Techirghiol Drajna Cumpăna Ovidiu Neptun Jupiter Lazu Movilița Poiana Agigea Topraisar Fetești Saturn Amzacea Mamaia Lumina Limanu Cernavodă 2 Mai Făclia Comana Eforie Nord Mamaia Sat Năvodari Mircea Vodă Negru Vodă Vama Veche Eforie Sud Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Huși
STB București
20:31 Chișinău
STB București
21:00 Fetești Cernavodă Medgidia Constanța
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Sălcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Vulcan Stupini Ghimbav Cristian Codlea Ploiești Râşnov Câmpina Zărnești Ozun Comarnic Hărman Lunca Câlnicului Sinaia Sântionlunca Bușteni Moacșa Chichiș Reci (Ram. Petrom) Coșeni Azuga Chilieni Predeal Brateș Săcele Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Brașov Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetești Palazu Mare Ovidiu Cernavodă Lumina Năvodari Satu Nou Corbu Medgidia Castelu Săcele Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
21:01 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
STB București
21:30 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Drajna Cumpăna Techirghiol Neptun Ovidiu Movilița Jupiter Poiana Lazu Agigea Saturn Topraisar Fetești Cernavodă Amzacea Lumina Limanu Mamaia 2 Mai Comana Mamaia Sat Făclia Eforie Nord Năvodari Vama Veche Mircea Vodă Eforie Sud Negru Vodă Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Râşnov Ghimbav Săcele Sînpetru Codlea Făgăraș Sfântu-Gheorghe Hărman Poiana Brașov Cristian Feldioara Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Premier Tour Constanța
STB București
Standard Transport Systems Sînpetru Comarnic Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
Cumpăna Palazu Mare Mamaia Techirghiol Fetești Lazu Mamaia Sat Movilița Agigea Ovidiu Lumina Năvodari Cernavodă Topraisar Ștefan cel Mare Mihail Kogălniceanu Amzacea Eforie Nord Comana Saligny Negru Vodă Mircea Vodă Satu Nou Eforie Sud Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian 2 Mai Constanța Vama Veche
21:31 STB București
22:00 STB București
22:01 STB București
22:15 Chișinău
Focșani Bârlad Huși
22:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Palazu Mare Cumpăna Cogealac Movilița Agigea Topraisar Amzacea Techirghiol Ovidiu Fetești Comana Lumina Eforie Nord Eforie Sud Cernavodă Chirnogeni Năvodari Corbu Tuzla Medgidia Negru Vodă Constanța Cotu Văii Săcele Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Movilița Poiana Fetești Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Techirghiol Drajna Ovidiu Cumpăna Neptun Jupiter Poiana Movilița Lazu Saturn Topraisar Agigea Fetești Limanu Cernavodă Lumina Amzacea Mamaia Comana Mamaia Sat Eforie Nord 2 Mai Făclia Eforie Sud Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Năvodari Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Feldioara Râşnov Sînpetru Codlea Sfântu-Gheorghe Făgăraș Ghimbav Cristian Săcele Hărman Poiana Brașov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
maSSaro Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Stupini Ghimbav Cristian Vulcan Sînpetru Tărlungeni Prejmer Codlea Râşnov Ploiești Bod Hălchiu Câmpina Vama Buzăului Vlădeni Zărnești Perșani Hărman Comarnic Feldioara Întorsura Buzăului Ozun Șercaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Sinaia Bușteni Chichiș Moacșa Mândra Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Azuga Coșeni Chilieni Brateș Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Brașov Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Movilița Cumpăna Palazu Mare Fetești Ovidiu Topraisar Agigea Cernavodă Lumina Amzacea Techirghiol Satu Nou Eforie Nord Năvodari Comana Corbu Chirnogeni Eforie Sud Medgidia Castelu Tuzla Săcele Negru Vodă Costinești Poarta Albă Cotu Văii Albești 23 August Murfatlar Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Mamaia Palazu Mare Fetești Cumpăna Techirghiol Lazu Mamaia Sat Ovidiu Movilița Agigea Topraisar Cernavodă Năvodari Lumina Eforie Nord Mihail Kogălniceanu Ștefan cel Mare Amzacea Saligny Comana Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă 23 August Murfatlar Valu lui Traian Mangalia Constanța 2 Mai Vama Veche
22:31 STB București
22:40 Sculeni Fălești Bălți
Bacău Roman Târgu Frumos Iași
Brașov Târgu Secuiesc Onești
22:45 Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
Unibus Ruse Pleven Sofia Salonic Kateríni Lárisa Volos Lamía Athens Pireas
23:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Pitești Filiași Strehaia Scornicești Slatina Drobeta-Turnu Severin Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
STB București
Tur Transport Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
23:01 STB București
23:30 Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Poiana Movilița Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Cumpăna Ovidiu Techirghiol Neptun Drajna Poiana Lazu Movilița Jupiter Fetești Agigea Topraisar Saturn Cernavodă Amzacea Mamaia Limanu Lumina Eforie Nord Comana Mamaia Sat 2 Mai Făclia Năvodari Eforie Sud Negru Vodă Mircea Vodă Vama Veche Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Premier Tour Constanța
STB București
Chișinău Orhei Sîngerei Edineț
23:31 STB București