Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Constanța ➞ Târgu Neamț

06:30
9h 30m
16:00
Pristyl
160lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 06:30

  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 14:30
  1. 14:30

  2. Tg4Neamt-R
    Microbuz Pristyl :
    Tg4Neamt-R Transfer Piatra Neamt - Tg. Neamt - Roman
  3. 16:00
    Târgu Neamț Lidl
Durată: 9h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
9h 00m
02:00
Pristyl
160lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL

Circulă începând cu 01.04.2024 .
MOTIVE OPERATIONALE.

  1. 17:00

  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 00:30 +1 zi
  1. 00:30

  2. Tg4Neamt-R
    Microbuz Pristyl :
    Tg4Neamt-R Transfer Piatra Neamt - Tg. Neamt - Roman
  3. 02:00
    Târgu Neamț Lidl
Durată: 9h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:00
7h 40m
03:40
Compania RVG
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 20:00
  2. Autocar Compania RVG :
    Constanta - Suceava
  3. 03:40 +1 zi
Durată: 7h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Constanța - Târgu Neamț

  • Care este prețul biletul de autocar de la Constanța la Târgu Neamț?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Constanța la Târgu Neamț este cuprins între 110 și 160 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Constanța către Târgu Neamț?

    De la Constanța la Târgu Neamț circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

  • Unde oprește în Târgu Neamț autocarul care vine din Constanța?

    Autobuzele din Constanța ajung în Târgu Neamț în stațiile Lidl, CRISTESTI (INTERSECTIE TG. NEAMT).

  • Când pleacă autocarul din Constanța către Târgu Neamț?

    Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Târgu Neamț?

    Călătoria Constanța-Târgu Neamț cu autocarul, durează între 7h 40min și 9h 30min.