Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Vaslui ➞ Iași Aeroport

02:54
Cursă specială
1h 30m
04:24
Autogara Vaslui
60lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 02:54
  2. Minivan Autogara Vaslui :
    BARLAD-IASI(AEROPORT)
  3. 04:24
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:45
2h 00m
09:45
Fya Trans
56lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 07:45
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 09:45
    Iași Aeroport Parcare Aeroport Iasi
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:54
Cursă specială
1h 30m
12:24
Autogara Vaslui
60lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 10:54
  2. Minivan Autogara Vaslui :
    BARLAD-IASI(AEROPORT)
  3. 12:24
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
2h 15m
15:45
Fya Trans
56lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 13:30
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 15:45
    Iași Aeroport Parcare Aeroport Iasi
Durată: 2h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:54
Cursă specială
1h 30m
18:24
Autogara Vaslui
60lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autogara Vaslui

Morandi Logistic SRL
  1. 16:54
  2. Minivan Autogara Vaslui :
    BARLAD-IASI(AEROPORT)
  3. 18:24
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
2h 00m
21:00
Fya Trans
56lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 19:00
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 21:00
    Iași Aeroport Parcare Aeroport Iasi
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Vaslui - Iași Aeroport

  • Care este prețul biletul de autocar de la Vaslui la Iași Aeroport?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Vaslui la Iași Aeroport este cuprins între 56 și 60 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Vaslui către Iași Aeroport?

    De la Vaslui la Iași Aeroport circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Mare - Morandi Logistic.

  • Unde oprește în Iași Aeroport autocarul care vine din Vaslui?

    Autobuzele din Vaslui ajung în Iași Aeroport în stațiile Parcare Aeroport Iasi, Parcarea din fata Terminalui T3.

  • Când pleacă autocarul din Vaslui către Iași Aeroport?

    Primul autobuz din Vaslui pleacă la ora 02:54, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Vaslui către Iași Aeroport?

    Călătoria Vaslui-Iași Aeroport cu autocarul, durează între 1h 30min și 2h 15min.